Tere, meresõbrad!

Meil on hea meel, et olete otsustanud osa saada Eesti suurimast mere- ja perepeost. Selleks, et kõikidel Tallinna merepäevade külastajatel üritus aga võimalikult meeldivalt kulgeks, toome siia mõningad soovitused:

- Tutvu programmiga, mille leida lehelt www.tallinnamerepaevad.ee või laadi alla.

- Vaata sadamate kaarte siit.

- Kui soovid merepäevadelt midagi soetada ning osa saada laevasõitudest, siis palun varu sularaha, sest kõigil kauplejatel ei pruugi olla kaardimakseterminali.

- Kõik meresõidud toimuvad sobiva ilma ja kapteni otsuse korral.

- Kui tekib küsimusi, siis pöörduge julgelt meie vabatahtlike poole või suunduge otse infotelki, kus kõik teid hea meelega aitavad.

- Kuna Tallinna merepäevade näol on tegemist Eesti suurima mere- ja perepeoga, siis on pealinna sadamatesse oodata ka palju külastajaid. Kui soovite võimalikult kiiresti ja mugavalt merepäevadest osa saada, siis liigu merepeole ühistranspordiga. 

 

Merepäevade bussiliin nr 81

Bussi sõidab ühesuunaliselt suure ringiga. Mõlemas suunas on ainult ZOO peatus. 

Buss sõidab vanasadamast A-terminali juurest > Lennusadamasse > Noblessnerisse > Kakumäe sadamasse ja tagasi Kakumäet > Vabaduse väljakule > Tallink City hotelli ette > reisisadama A-terminali juurde. 

Bussipeatused on tähistatud MEREPÄEVADE sildiga.

 

Buss nr 81 väljumiskohad:

  • Vanasadamas A-terminali peatusest (sealt kust väljub ka buss nr 2);
  • Lennusadamas (Kalaranna tn, Lennusadama poolsest peatusest, suund Noblessneri poole – peatus Lennusadam );
  • Noblessneri juurest Kalaranna tn-lt, Noblessneri poolsest peatusest ( suund Tööstuse tn poole. Sõidab Sitsi tn-st Paldiski mnt mööda Rocca Al Mare suunas.);
  • Kakumäelt sadama juurest Nooda teelt.

Peatused: REISISADAM (A-terminal); Lennusadam; Noblessner; Zoo; Rocca al Mare; KAKUMÄE: https://transport.tallinn.ee/#bus/81/a-b

tagasisuund: KAKUMÄE: Zoo; Vabaduse väljak (Kaarli kiriku poolseim peatus / III post kui alustada Vabaduse väljakult lugemist Kaarli kirikuni); A.Laikmaa (Viru keskuse vastas, Tallinki City hotelli eest; REISISADAM (A-terminal): https://transport.tallinn.ee/#bus/81/b-a/00502-1

 

Buss sõidab intervalliga kaks korda tunnis laupäeval, 14. juulil ajavahemikul kell 11.00 kuni 23.00 ja pühapäeval, 15. juulil kell 11.00 kuni 21.00.

 

 

Meretakso ja lahesõitude kaart

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade korraldajad

Koostööpartnerid