Tere, meresõbrad!

Meil on hea meel, et olete otsustanud osa saada Eesti suurimast mere- ja perepeost. Selleks, et kõikidel Tallinna merepäevade külastajatel üritus aga võimalikult meeldivalt kulgeks, toome siia mõningad soovitused:

- Kui soovid osa saada toitlustus- ja kaubandusalast ning laevasõitudest, siis palun varu sularaha, sest kõigil väikekaubitsejatel ei pruugi olla kaardimakseterminali.
- Kui tekib küsimusi, siis pöörduge julgelt meie vabatahtlike poole või suunduge otse infotelki, kus kõik teid hea meelega aitavad.
- Kuna Tallinna merepäevade näol on tegemist Eesti suurima mere- ja perepeoga, siis on pealinna sadamatesse oodata ka palju külastajaid. Kui soovite võimalikult kiiresti ja mugavalt merepäevadest osa saada, siis liigu merepeole ühistranspordiga.
- Mida teha, kui tekib merepäevade ajal programmi kohta küsimusi? Esmalt külasta meie kodulehekülge, oleme kindlad, et saate siit vastuse. Kui kodulehelt vastuseid ei leia, siis helistage Tallinna merepäevade infopartneri tasuta lühinumbril, mille leiate trükistest, kodulehelt, plakatitelt. 

Kohtume Tallinna merepäevadel, 2018!

 

 Illustreeriv joonis 2017. aasta merepäevade aladest.

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade peakorraldajad

Täname 2017. aasta koostööpartnereid

Täname 2017. aasta toetajaid