Tere, meresõbrad! Meil on hea meel, et olete otsustanud osa saada Eesti suurimast mere- ja perepeost. Selleks, et kõikidel Tallinna merepäevade külastajatel üritus aga võimalikult meeldivalt kulgeks, toome siia mõningad soovitused:

- Kui soovid osa saada toitlustus- ja kaubandusalast ning laevasõitudest, siis palun varu sularaha, sest kõigil väikekaubitsejatel ei pruugi olla kaardimakseterminali.
- Kui tekib küsimusi, siis pöörduge julgelt meie vabatahtlike poole või suunduge otse infotelki, kus kõik teid hea meelega aitavad.
- Kuna Tallinna merepäevade näol on tegemist Eesti suurima mere- ja perepeoga, siis on pealinna sadamatesse oodata ka palju külastajaid. Kui soovite võimalikult kiiresti ja mugavalt merepäevadest osa saada, siis liigu merepeole ühistranspordiga.
- Tallinn avab merepäevade raames ajutise bussiliini, et kõik meresõbrad saaksid kerge vaevaga liikuda ühest sadamast teise. Buss number 81 peatusteks on Kakumäe sadam, Rocca al Mare, Zoo, Vabaduse väljak, Kunstiakadeemia, Reisisadam (A-terminal), Lennusadam, Noblessneri, Zoo, Rocca al Mare ja Kakumäe sadam. Sõiduplaaniga saab tutvuda SIIN
- Mida teha, kui tekib merepäevade ajal programmi kohta küsimusi? Esmalt külasta meie kodulehekülge, oleme kindlad, et saate sealt vastuse. Kui kodulehelt vastuseid ei leia, siis helistage tasuta lühinumbril 16366.

Kohtume juba Tallinna merepäevadel!

Prindi kaardid SIIT

 

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Korraldajad

koostööpartnerid

Toetajad