VALITUD FILTRID:

Festivali kava failina

Reede, 12. juuli

Aeg

Vanasadam

Lennusadam

Noblessneri sadamalinnak

Päeva jooksul

Merel: laevad Astrid, Svanhild, Ingrid, meretakso Lennusadamasse, lahesõidud

Lastele: lasteala, Raamatukogubuss Katariina Jee, Tallinna Loomaaia töötuba

Lisaks: Politsei- ja Piirivalveameti väljapanek, meresõlmede töötuba, kiiking, kaubandus- ja toiduala, KODA Park terrass

Merel: laevad Hiiu Ingel, Moonland, Lisette, Alexandra, Libava, Veeteede Ameti EVA316, meretakso Vanasadamasse ja Piritale, liinireisid Aegnale ja Naissaarele, lahesõidud, Tallinn Race - Eesti Meistrivõistlused purjetamises, Alfons Håkansi vedurlaevade show

Lastele: meisterdamised, võistlused, batuudid jm

Lisaks: kaubandus, avatud lennusadama angaarid

Kaubandus- ja toiduala (tänavatoit, Põhjala pruulikoda, technoklubi HALL terrass SUVILA, Kai kunstikeskuse kohvik jt)

12.00

12.00 Avatakse Vanasadama ala

 

 

13.00

14.00

14.00 Avatakse Lennusadama ala

15.00

15.30 Otsa kool esitleb: Kadi Kaldmäe

16.00

16.00-19.00 Suurte meremõtlejate foorum 2019

16.00 Avatakse Noblessneri ala

17.00

17.30 Tallinna Sadama koor Laulude Lemmik

17.00-20.00 Programm lastealal

17.30 Ansambel Bombillaz

18.00

18.00 Mari Jürjens

19.00

19.00 Kaitseliidu Tallinna maleva orkester

19.15 Ansambel Kruuv

19.00 DJ Heidy Purga & Bert On Beats           

20.00

20.00 Ansambel Kompass

20.30 Väikeste Lõõtspillide Ühing

20.00 Tallinna merepäevade avamine: Anne Veski & Reket. Kontsert toimub akvatooriumis miinitraaleri M311 pardal!

21.00

21.30 Victor Crone ja Stig Rästa

22.00

22.00 Chalice/Jarek Kasar

23.00

23.00 Suletakse Vanasadama ala

23.00 Suletakse Lennusadama ala

23.00 DJ Heidy Purga & Bert On Beats

24.00

24.00 Suletakse Noblessneri ala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laupäev, 13. juuli

Aeg

Vanasadam

Lennusadam

Noblessneri sadamalinnak

Haven Kakumäe

Päeva jooksul

Merel: laevad Astrid, Svanhild, Ingrid, meretakso Lennusadamasse, lahesõidud, tasuta õppereisid Aegna saarele (eesti ja vene keeles)

Lastele: lasteala, Raamatukogubuss Katariina Jee, Tallinna Loomaaia    töötuba, PIK-NIK meistrivõistlused „Hakkame rebima“

Lisaks: Politsei- ja Piirivalveameti väljapanek, meresõlmede töötuba, kiiking, kaubandus- ja toiduala, KODA Park terrass

Merel: laevad Hiiu Ingel, Moonland, Lisette, Alexandra, Libava, Veeteede Ameti EVA316, meretakso Vanasadamasse, Kakumäele ja Piritale, liinireisid Kakumäele, Aegnale ja Naissaarele, lahesõidud, Tallinn Race - Eesti Meistrivõistlused purjetamises, projekt „Erilised purjetajad“, Bluesail purjekad

Lastele: meisterdamised, võistlused, Teoteatri etendus „Meri põlvini“, laste etteasted, batuudid jm

Lisaks: kaubandus, avatud lennusadama angaarid

Lastele: lastealal põnevad ja harivad teadusetendused, näomaalingud, hiiglaslikud seebimullid

Lisaks: kaubandus- ja toiduala (tänavatoit, Põhjala pruulikoda, technoklubi HALL terrass SUVILA, Kai kunstikeskuse kohvik jt), PROTO avastustehase ja Noblessneri valukoja ekskursioonid

 

Merel: meretakso Lennusadamasse, lahesõidud, aerulaua- ja jetirent, aerulauajooga, pop-up merekool Meresõber, Haven Kakumäe Purjetamiskeskuse Bluesail purjekad, merepääste õppus, Krasotka

Lastele: batuudid, karussell, päästeparvekino, meisterdamistoad

Lisaks: Eesti meistrivõistlused rannamaadluses,  Disainiöö@HavenKakumäe, latinoõhtu Casa de Baile tantsijate ja õpetajatega, söögiallee, kala-ala (kokad, õpitoad, kalamüük)

 

11.00

11.00 Avatakse Vanasadama ala

 

11.00 Avatakse Noblessneri ala

 

12.00

12.00 Piip ja Tuut püstijalakomöödias „Loomad“

12.00 Avatakse Lennusadama ala

12.00 Duo Crema Batida y Loa Bastigos

12.00 Avatakse Haven Kakumäe ala

12.30 Ansambel Pillikud

13.00

13.00 Liis Mäesalu ja Tarvo Valm

13.00 Teadusteater „Kolm põrsakest“

 

13.00-18.00 Programm lastealal

14.00

14.00 Otsa kool esitleb: R&Babes

14.00 Marvi Vallaste duo

 

14.00  FunCoolio (Läti)

 

15.00

15.00 Laura Trio

15.30 Pille-Riin Karro trio

15.15 EMV Rannamaadluses auhinnatseremoonia

15.45 Ansambel Funcoolio (Läti)

16.00

16.00 Ansambel Öed

16.30 Casa de Baile õpetab salsat

17.00

17.00 Filmilinastus "Ahto. Unistuste    jaht" (2018)

17.00 James Werts World Project

17.00 Tantsulaager -muusikavideod, eestantsijad, publik kaasa tantsimas.   

17.00 Ansambel Eldorado

18.00

18.30 Lepatriinu

 

18.30 Case de Baile õpetab bachatat

19.00

19.30 Uudo Sepp Bänd

19.00 Daniel Levi

19.00 Code One feat. Jesus Montero (Kuuba)

20.00

20.30 Ansambel Ska Faktor

20.00 HALL: technoaeroobika ja performance #everythingisforbidden              

20.30 Casa de Baile õpetab salsat

21.00

21.00 Ansambel Kobra

 

21.00 DJ Enrique (Kuuba), tantsuanimatsioonid kõigile ja palju tantsijaid

22.00

22.00 Tallina merepäevade järelpidu: Disco Tallinn / Tortured Soul (USA),    Sam Heath (UK), Widenski, Tom Lilienthal. Piletid Piletilevist

22.00 Mutant Disco: Rhytm Doctor, Raul Saaremets, Siim Nestor  

23.00 Suletakse Haven Kakumäe ala

23.00

23.00 Suletakse Vanasadama ala

23.00 Suletakse Lennusadama ala

24.00

24.00 Suletakse Noblessneri ala

24.00-6.00 Afterparty klubis HALL (Peetri tn 6): HALLi residendid ja Mutant Disco. Pilet 10 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pühapäev, 14. juuli

Aeg

Vanasadam

Lennusadam

Noblessneri sadamalinnak

Haven Kakumäe

Päeva jooksul

Merel: laevad Astrid, Svanhild, Ingrid, meretakso Lennusadamasse, lahesõidud, tasuta õppereisid Aegna saarele (eesti ja vene keeles)

Lastele: lasteala, Raamatukogubuss Katariina Jee

Lisaks: Politsei- ja Piirivalveameti väljapanek, meresõlmede töötuba, kiiking, slackline,  kaubandus- ja toiduala, KODA Park terrass

Merel: laevad laevad Hiiu Ingel, Moonland, Lisette, Alexandra, Libava, Veeteede Ameti EVA316, meretakso Vanasadamasse, Piritale ja Kakumäele, liinireisid Kakumäele, Aegnale ja Naissaarele, lahesõidud, Tallinn Race - Eesti Meistrivõistlused purjetamises, Bluesail purjekad, päikesetõusukontsert Meisterjaaniga

Lastele: Beyblade turniir, Miku-   Manni lasteteatri etendus „Kõige parem“, meisterdamised, batuudid

Lisaks: kaubandus, avatud lennusadama angaarid

Lastele: lastealal põnevad ja harivad teadusetendused, näomaalingud, hiiglaslikud seebimullid

Lisaks: kaubandus- ja toiduala (tänavatoit, Põhjala pruulikoda, technoklubi HALL terrass SUVILA,     Kai kunstikeskuse kohvik jt), PROTO avastustehase ja Noblessneri valukoja ekskursioonid

Merel: meretakso Lennusadamasse, lahesõidud, aerulaua- ja jetirent, aerulauajooga, pop-up merekool Meresõber, Haven Kakumäe Purjetamiskeskuse Bluesail purjekad, merepääste õppus, Krasotka

Lastele: batuudid, karussell, päästeparvekino, meisterdamistoad

Lisaks: Disainiöö@HavenKakumäe, söögiallee, kala-ala (kokad, õpitoad, kalamüük) jpm

11.00

11.00 Avatakse Vanasadama ala

 

11.00 Avatakse Noblessneri ala

 

12.00

12.00 Teadusteater

12.00 Avatakse Lennusadama ala

12.00 DJ ja saksofonist Villu Veski

12.00 Avatakse Haven Kakumäe ala

12.00 Pannkoogihommik Lottega

12.00 Taisi Laululapsed

 

13.00

13.00-16.00 Programm lastealal

14.00

14.00 Ansambel Revals

14.00 Teadusteater    „Kolm põrsakest“

14.00 Seitsmes Meel ja Henry Laks

14.30 DJ ja saksofonist Villu Veski

15.00

15.00 Ansambel Lenna

16.00

16.00 Slackline show üle admiraliteedibasseini kanali

16.30 meeleolumuusika

16.00 Suletakse Noblessneri ala

16.00 The Swingin’ Sisters

17.00

17.00 Ansambel Ultima Thule, Tõnis Mägi ja Vaiko Eplik

18.00

18.00 Ansambel Kõrsikud

19.00

19.00 Suletakse Vanasadama ala

20.00

20.00 Suletakse Lennusadama ala

21.00

20.30 Suletakse Haven Kakumäe ala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi.

 

Tallinna merepäevade kontserdid ja suur osa kaldal toimuvast programmist on tasuta.

Tasulised on merepäevade järelpeod 13.07 Lennusadamas ja Noblessneris, meretakso, lahesõidud, atraktsioonid lastele, batuudid, kiiking, Lennusadama angaaride külastamine, aerulaua sõidud, purjetamine jms.

Kogu programm avaldatakse merepäevade kodulehel juuni lõpuks.

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade korraldajad

Koostööpartnerid