20. Juuli. 2016

Videokokkuvõte: Tallinna Merepäevade avamine

Möödunud nädalavahetusel toimunud Tallinna Merepäevad tõid sel aastal esmakordselt külastajad ka Piritale; pausi järel oli taas programmis Kultuurikatel. Kokku võttis Tallinna Merepäevade erinevatest üritustest osa ligi 120 000 külastajat.

 


 

17. Juuli. 2016

Tallinn Race'i võitsid Pall ja Kuivonen, Vancovics ja Ukass ning Haavel ja Kivistik

Merepäevade raames toimunud Tallinn Race regatt, mis oli ühtlasi Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapiks, kulmineerus täna Lennusadamas põnevate finaalsõitudega, mida oli võimalik jälgida Lauri Väinsalu ja Rimo Timmi poolt haaravalt kommenteerituna nii kohapeal tribüünidelt kui Postimees Online otseülekande vahendusel. Võistluse võitjateks tulid RS Feva klassis Daimar Pall ja Jorgen Kuivonen, 29er'il Roberts Janis Vancovics ja Emils Ukass ning 49er'il Tõnis Haavel ja Lenart Kivistik.

16. Juuli. 2016

Arvo Pärdi muusika kontsert lükkus edasi

Anname teada, et täna kell 18 Kultuurikatlas Alion Baltic International Music Festival poolt korraldatud Arvo Pärdi temaatiline audiovisuaalne kontsert lükati tehnilistel põhjustel edasi 17. juuli peale. 

15. Juuli. 2016

Autopartner korraldab Tallinna Merepäevadel tasuta auhinnaloosi

Külastades täna algavaid Tallinna Merepäevi, tasub astuda läbi Lennusadama alal asuvast Renault’ telgist või leida festivalialalt üles loosikastiga ringi liikuvad inimesed, sest kõigi kupongi täitnute vahel läheb loosi uue Renault Megane’i nädalane kasutusõigus ja mitmeid muid väärt auhindu. Auhinnad paneb välja Renault’ Tallinna esindus Abc Motors ja loosimine toimub 17. juulil kell 16.00 Lennusadama laval. 

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade korraldajad

Koostööpartnerid