20. Juuli. 2015

Tallinna Merepäevad seilasid lõpule

Tallinna Merepäevad 2015 on tänaseks lõpule seilanud ning tihe programm oma punkti saanud. 17.-19. juulini said merepäevade külastajad nautida nii kultuuriprogrammi Noblessneri teatrisadamas, külastada erinevaid kontserte kui ka saada osa mereatraktsioonidest. Kokku külastas Vanasadamat, Noblessneri teatrisadamat ja Lennusadamat ca 100 000 inimest, mida korraldajad hindavad ilmaolusid arvestades väga heaks. 

17. Juuli. 2015

Tallinna Merepäevade raames toimuvad purjeregatid

Sel pühapäeval saab alguse Baltimaade suurim ja pikima ajalooga avamereregatt Eestis – A. Le Coq 58. Muhu Väina regatt. Regati teeb erakordsemaks selle algus Tallinnas, sest saja kolmeteistkümne jahi purjed kaunistavad Tallinna lahel Tallinna Merepäevade viimast päeva pakkudes silmailu paljudele meresõpradele.

16. Juuli. 2015

Nukufilmi päästeparve kino programm

 Vennad Karusüdamed

2005, 18 min., režisöör Riho Unt, stsenaristid Riho Unt ja Andrus Kivirähk

15. Juuli. 2015

Tallinn Race pakub tänavu tõsist võistluspinget ja vaatemängu

Sel nädalavahetusel Tallinna Merepäevade raames toimuv rahvusvaheline purjeregatt Tallinn Race pakub pealtvaatajatele suurepärase võimaluse saada osa tõelisest purjetamise heitlusest, sest regati raames toimuvad noorte kahepaatide RS Feva ja 29er sõidud on esmakordselt Eesti Meistrivõistluste etapiks. 

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade korraldajad

Koostööpartnerid