16. September. 2013

Järgmised Tallinna Merepäevad toimuvad 18.-20. juulil 2014!

Ahoi!

Järgmised Tallinna Merepäevad toimuvad 18. - 20. juulil 2014!

16. Juuli. 2013

Tallinna Merepäevi külastas rekordilised 160 000 inimest

Tänavuaastaseid Tallinna Merepäevi külastas kolmel päeval kokku 160 tuhat inimest. Parklaeva Krusenstern pardal käis merepäevade ajal üle 17 tuhande inimese, oodatult olid taas populaarsed ka laevasõidud sadamate vahel, mida said proovida üle 16 tuhande huvilise.

14. Juuli. 2013

Pühapäev Tallinna Merepäevadel

Tallinna Merepäevade kolmandal ja viimasel päeval on publikul võimalus külastada tänavu oma 50ndat juubelit pidavat jäämurdjat Tarmo, mis on külastajaile avatud Reisisadama kruiisialal, kail nr 16. Samas paigas saab täna kell 14.00 näha lõbusat puksiirlaevade tantsushowd, kus rahva rõõmuks löövad merel tantsu kolm laevafirma Alfons Hakans puksiirlaeva. Sellele järgneb samas kohas uue põneva merelise meelelahutuse, ehk flyboardi tutvustusshow.

14. Juuli. 2013

Laupäeval jätkuvad Merepäevad juba päikesetõusul

Tallinna merepäevad jätkuvad laupäeval juba traditsiooniliste päikesetõusukontsertidega Tallinna lahel. Kell 4.30 väljub Reisisadama D-terminali juurest ajalooline kuunar Kajsamoor, mille pardal pakutakse romantilise hommikupäikese juurde kaunist muusikat Triinu Taul´i esituses. Päeval on avatud Krusenstern ning Eesti meremuuseumi laevad Lennusadamas ning Štandart ja Kindral Kurvits Reisisadamas. Toimuvad laevasõidud sadamate vahel ja Tallinna lahel ning purjekatega saab minna merele Noblessneri sadamast.

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade korraldajad

Koostööpartnerid