13. Juuli. 2011

Stereo Spectrum

Stereo Spectrum on 2008. aastal moodustatud uus ja energiline muusikaline kollektiiv, mis koosneb noortest professionaalsetest ja juba väga tunnustatud muusikutest, keda ühendab suur kirg vanakooli funky, soul'i ja kirgikütva gruuvika tantsumuusika vastu.

13. Juuli. 2011

Kajakimatkad Tallinna lahel

Laupäeval ja pühapäeval toimuvad Tallinna Merepäevadel 2009 kajakimatkad Tallinna lahel. Matkal aerutame kajakkidega merel, räägime Tallinna rannaosa ajaloost, tänapäevast ja tulevikuplaanidest ning naudime Merepäevade melu merelt. Matkad algavad ja lõppevad Linnahalli juurest, külastame Lennusadamat ja Kalasadamat, vaatame merepromenaadi, Patarei vanglat, Peetri sadamat, Miinisadamat, Paljassaare sadamat ning puhkepausi teeme Katariina kai juures.

13. Juuli. 2011

Head Eesti muusikud saavad Tallinna Merepäevadel kokku

PRESSITEADE
15. juuli

Head Eesti muusikud saavad Tallinna Merepäevadel kokku

Lisaks sellele, et 17.–19. juulini külastavad Tallinna haruldased mitmemastilised purjelaevad, kuuleb neil päevil mereäärsetel lavadel ka ohtralt head Eesti muusikat – esinevad Tõnis Mägi, Gerli Padar, Kristjan Kasearu, Uno Loop, Janika Sillamaa, Liisi Koikson, Raivo Tafenau, VLÜ ja Untsakad.

Tallinna Merepäevade kolmepäevane programm on kirju nagu alati, pakkudes osalemislusti nii suurtele kui ka väikestele. Reedel, 17. juuli õhtul annab meeleolukale programmile avalöögi Admiraliteedi basseini ääres toimuv õhtune tasuta kontsert „Mere Gala". Gerli Padar, Kristjan Kasearu, Uno Loop ja Janika Sillamaa tulevad kokku üksnes Tallinna Merepäevadeks, lauldes rahvale mõistagi merest.

13. Juuli. 2011

Purjevarjuteater ja laevade päästesüsteem

Tallinna Merepäevad üllatavad tasuta päästeliugtee ja Purjevarjuteatriga

Üheksa päeva pärast algavatel Tallinna Merepäevadel püstitatakse Admiraliteedi kaile merekonteineritest „laev", et julgemad saaksid liugteed pidi päästeparvele laskumist harjutada. Avaõhtule reedel, 16. juulil annab aga tooni maailma esimene purjevarjuteater.

16.–18. juulini tallinlasi ja linna külalisi rõõmustavate Tallinna Merepäevade üks kesksemaid ja õpetlikumaid atraktsioone on reedest pühapäevani Admiraliteedi kaile ehitatav laevade evakuatsioonisüsteem. See on mõeldud kõigile neile, kes tahavad laevade päästeliugteed näha ja kasutama õppida– inimesed saavad seda tasuta proovida ja nii oma hirmudest võitu saada.

TALLINA MEREPÄEVI TOETAVAD:

Tallinna merepäevade korraldajad

Koostööpartnerid